HAKKIMIZDA
KURUMSAL
Kurumsal
Firmamız daima personellerine uygun nitelikte bir iş değil, yaptığımız işe uygun olan personel prensibi ile hareket etmiştir. Adımlarımızı doğru şekilde atarak doğru personel elde ediyoruz ve bu sayede iyi bir verimlilik sonucu alıyoruz. İlkelerimiz arasında, iş güvenliği ve iş sağlığı daima ön plandadır. Hizmet sunduğumuz her müşterimizin bağlılık ve memnuniyet gibi değerlerini de kazanmaya çalışıyoruz. Katılımcı, eğitimli ve deneyimli personellerimiz ise, firmamızın en önemli varlıklarından biridir. Müşterilerimizle olan tüm ilişkilerimizde, iş disiplini, etiklik, güvenilirlik ve dürüstlüğü ön plana alıyoruz.
 
Mükemmellik ve kusursuzluk faktörlerine ulaşmak için ve de rekabet için daima değişim ve iyileştirme sağlıyoruz. Güven Grup Temizlik olarak bütün faaliyetlerimizde çevremizi korumaya ve israf etmemeye son derece özen gösteriyoruz. Kaliteyi kendimize ilke edindiğimiz gibi mükemmel ve kusursuz olma yolunda öncü bir marka adına sahip olmaya çalışıyoruz. Ayrıca sosyal sorumluluk anlayışımız içerisinde kalite ve büyük hedefler ile yer alıyoruz.
 
Temizlik sektöründe ise, son teknolojiyi kullanarak devamlı değişimler gösteriyor ve yeniliklerin ışığında da siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Her geçen gün bir adım daha gelişen temizlik alanında değişiklik gösteren müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına da uygun niteliklerde hizmet vermeye çalışıyoruz. Firma kalitemizi devamlı artırarak yüksek oranda müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.